Universal Teller - Bucuresti

Informații despre locul de muncă

Tip contract
Perioadă nedeterminată
Locație
SUCURSALA BUCURESTI
Nivel carieră
Middle level

Poziții disponibile: 5

Candidatul ideal:

Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj),
Experienta similara in domeniul bancar,
Experienta in realizarea tranzactiilor in lei si valuta,
Cunostinte MS Office,
Calitati precum: seriozitatea, corectitudinea si atentia la detalii,
Abilitati de a lucra foarte bine in echipa.

Descrierea jobului:

Vei efectua operatiunile cu numerar ROL/FX si vei face inregistrarea corecta in sistemul informatic a tuturor operatiunilor executate,
Vei verifica, semna si stampila documentele prezentate de client sau eliberate acestuia,
Vei numara, verifica, sorta si impacheta numerarul primit sau predat, conform reglementarilor legale in vigoare si a normelor Interne ale Bancii
Vei furniza clientilor informatii despre produsele si serviciile bancii, precum si despre soldurile conturilor acestora
Vei promova produsele si serviciile bancare specifice activitatii ghiseului bancar
Vei asigura suportul in functionarea activitatii de tezaur
Vei realiza activitati specifice casei de schimb valutar si vei asigura conditiile pentru deservirea clientilor la ATM
Vei efectua operatiuni fara numerar cu instrumente de plata de debit

Oferim:

Posibilitati reale de training si evolutie profesionala,
Salariu atractiv,
Tichete de masa,
Abonament medical la clinici private,
Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in munca si in organizatie.

Vreau să lucrez la Credit Europe Bank