Junior Relationship Manager

Job information

Contract type
Undetermined period
Location
PUNCT DE LUCRU PLAZA
Career level
Entry level

Candidatul ideal:

  • Esti la inceput de drum in construirea unei cariere de succes in domeniul bancar?
  • Iti doresti sa te dezvolti din punct de vedere profesional?
  • Esti proactiv si dornic de a invata?
  • Poti lucra in weekend si te simti confortabil sa lucrezi pe teren? (program de mall)

Descrierea jobului:

LOCATIE: PLAZA ROMANIA (Punct de lucru)

Ce vei face:

  • Vei identifica oportunitatile din piata in scopul atragerii de noi clienti;
  • Vei promova produsele potentialilor clienti pe care ii vei identifica;
  • Vei participa la cresterea vanzarilor de produse si servicii prin stabilirea de intalniri si prezentari atat la sediu cat si in afara acestuia;
  • Vei intretine permanent contactul cu clientii actuali pentru a le prezenta oferta actualizata de produse si a le comunica modificarile aparute.

De ce Credit Europe Bank?

Avem o Super echipa, fiind totodata prima banca ce a lansat în România cardul de credit de consum, cu plata în rate fara dobânda – CardAvantaj

Oferim:

  • Posibilitati reale de training şi evolutie profesionala
  • Tichete de masa
  • Abonament medical la o clinica privata, la alegere!
  • Zile de concediu suplimentare în functie de vechimea în munca şi în organizatie

I want to work at Credit Europe Bank