Actualizează-ți datele personale 100% online, simplu și în siguranță, fără niciun drum la bancă. Durează aproximativ 10 minute! Ai nevoie doar de: carte de identitate valabilă, telefon mobil sau orice alt dispozitiv (tableta, laptop sau desktop) cu cameră foto și acces la Internet și o adresă de email valabilă. Actualizarea datelor personale este un proces legal obligatoriu, iar neglijarea lui poate duce la restricționarea accesului la produsele și serviciile bancare pe care le deții la Credit Europe Bank.

Universal Teller - Bucuresti

Informații despre locul de muncă

Tip contract
Perioadă nedeterminată
Nivel carieră
Entry level

Candidatul Ideal:

  • Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
  • Experienta similara in domeniul bancar;
  • Experienta in realizarea tranzactiilor in lei si valuta;
  • Cunostinte MS Office;
  • Calitati precum: seriozitatea, corectitudinea si atentia la detalii;
  • Abilitati de a lucra foarte bine in echipa.

Descrierea jobului:

  • Vei efectua operatiunile cu numerar ROL/FX si vei face inregistrarea corecta in sistemul informatic a tuturor operatiunilor executate;
  • Vei verifica, semna si stampila documentele prezentate de client sau eliberate acestuia;
  • Vei numara, verifica, sorta si impacheta numerarul primit sau predat, conform reglementarilor legale in vigoare si a normelor Interne ale Bancii;
  • Vei furniza clientilor informatii despre produsele si serviciile bancii, precum si despre soldurile conturilor acestora;
  • Vei promova produsele si serviciile bancare specifice activitatii ghiseului bancar;
  • Vei asigura suportul in functionarea activitatii de tezaur;
  • Vei realiza activitati specifice casei de schimb valutar si vei asigura conditiile pentru deservirea clientilor la ATM;
  • Vei efectua operatiuni fara numerar cu instrumente de plata de debit.

Oferim:

  • Posibilitati reale de training si evolutie profesionala;
  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Abonament medical la clinici private;
  • Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in munca si in organizatie.

Dacă consideri că esti persoana potivita, trimite-ne CV-ul tau pe recrutare@crediteurope.ro!

Vreau să lucrez la Credit Europe Bank