Relationship Manager - Constanta

Informații despre locul de muncă

Tip contract
Perioadă nedeterminată
Locație
SUCURSALA CONSTANTA
Nivel carieră
Middle level

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare;
  • Minim 1 an experienta in domeniul financiar-bancar in vanzari,
  • Disponibilitate pentru activitate de teren,
  • Abilitati de comunicare, relationare si negociere,
  • Abilitati foarte bune de vanzare.

Descrierea jobului:

Locatie: Sucursala Constanta
Contract: determinat, 2 ani

In rolul de Relationship Manager vei dezvolta portofoliul de clienti retail din zona alocata si vei mentine relatia cu cei existenti, prin identificarea permanenta a nevoilor de business si oferirea de produse bancare potrivite.

Responsabilitati:

  • Ai fi principala persoana de contact intre Banca si fiecare client din portofoliu alocat,
  • Ai identifica oportunitatile de pe piata si ai intocmi planuri de atragere a clientelei, organizand vizite periodice la potentiali clienti,
  • Ai indeplini obiectivele de vanzari stabilite,
  • Ai promova, negocia, prezenta clientilor existenti/potentiali oferte referitoare la produsele si serviciile Bancii,
  • Ai asigura cresterea vanzarilor de produse si servicii destinate clientilor persoane fizice in cadrul segmentelor vizate si initiaza vanzari in sistem cross-selling a produselor si serviciilor Bancii,
  • Ai propune solutii pentru imbunatatirea calitatii produselor si serviciilor oferite de Banca.

Oferim:

  • Posibilitati reale de training şi evolutie profesionala
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Abonament medical la o clinica privata, la alegere!
  • Zile de concediu suplimentare în functie de vechimea în munca şi în organizatie
  • Abonament Bookster

Vreau să lucrez la Credit Europe Bank