Relationship Manager Constanta

Informații despre locul de muncă

Tip contract
Perioadă determinată
Locație
SUCURSALA CONSTANTA
Nivel carieră
Middle level

Candidatul ideal:

Absolvent studii superioare;
Minim 1 an experienta in domeniul financiar-bancar in vanzari,
Disponibilitate pentru activitate de teren,
Abilitati de comunicare, relationare si negociere,
Abilitati foarte bune de vanzare.

Descrierea jobului

Locatie: Sucursala Constanta
Contract: determinat, 2 ani

In rolul de Relationship Manager vei dezvolta portofoliul de clienti retail din zona alocata si vei mentine relatia cu cei existenti, prin identificarea permanenta a nevoilor de business si oferirea de produse bancare potrivite

Responsabilitati:

Ai fi principala persoana de contact intre Banca si fiecare client din portofoliu alocat,
Ai identifica oportunitatile de pe piata si ai intocmi planuri de atragere a clientelei, organizand vizite periodice la potentiali clienti,
Ai indeplini obiectivele de vanzari stabilite,
Ai promova, negocia, prezenta clientilor existenti/potentiali oferte referitoare la produsele si serviciile Bancii,
Ai asigura cresterea vanzarilor de produse si servicii destinate clientilor persoane fizice in cadrul segmentelor vizate si initiaza vanzari in sistem cross-selling a produselor si serviciilor Bancii,
Ai propune solutii pentru imbunatatirea calitatii produselor si serviciilor oferite de Banca.

Vreau să lucrez la Credit Europe Bank