Relationship Manager After Sales - Bacau

Informații despre locul de muncă

Tip contract
Perioadă nedeterminată
Locație
SUCURSALA BACAU
Nivel carieră
Entry level

Candidatul ideal:

  • Absolvent de studii superioare;
  • Experienta in domeniul bancar constituie avantaj;
  • Cunostinte cu privire la produsele de pe piata bancara, aplicatiile specifice activitatii, operatiuni bancare;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Cunostinte de limba engleza si MS Office la nivel mediu;
  • Bune abilitati de comunicare, abilitatea de a rezolva probleme;
  • Persoana atenta la detalii, care da dovada de flexibilitate si atitudine orientata spre client.

Descrierea jobului:

  • Asigura monitorizarea, mentinerea si controlul relatiei cu comerciantii parteneri acceptanti de carduri bancare prin intermediul echipamentelor electronice POS ale Credit Europe Bank prin activitati specifice de post-vanzare;
  • Mentine legatura cu partenerii comercianti dupa incheierea contractelor de colaborare;
  • Asigura urmarirea functionalitatii terminalelor prin efectuarea de teste cand se viziteaza locatiile comerciantilor parteneri din zona alocata (Bacau si alte orase – delgatii);
  • Asigura distribuirea materialelor de campanie comerciantilor parteneri acceptanti (merchandising);
  • Asigura suport departamentelor implicate si/sau comerciantilor parteneri in ceea ce priveste comandarea si distribuirea materialelor generice sau publicitare (merchandising);
  • Mentine si actualizeaza baza de date cu partenerii comercianti;
  • Comunica cu partenerii comercianti si rezolva problemele cand acestea apar;
  • Realizeaza trainingul partenerilor comercianti cu privire la folosirea POS-urilor si alte probleme functionale.

Oferim:

  • Tichete de masa
  • Abonament medical la o clinica privata, la alegere!
  • Zile de concediu suplimentare în functie de vechimea în munca şi în organizatie

Abonament Bookster

Vreau să lucrez la Credit Europe Bank