Programator

Tip contract: perioada nedeterminata; Locatie: Centrala (in apropiere metrou Lujerului) Nivel cariera: Senior level

Cerinte:

  • Cunostiinte avansate PL/SQL, Oracle Forms and Reports
  • Minim 5 ani experienta in exploatarea bazelor de date Oracle si programare PL/SQL
  • Avantaj experienta Ab-solute
  • Absolvent studii superioare, de preferat specializare programare/baze de date Oracle
  • Limba engleza - nivel avansat

Responsabilitati:

  • Analiza si formalizarea cerintelor de dezvoltare a aplicatiilor software existente
  • Realizarea programelor informatice corespunzatoare (proceduri si functii stocate, pachete SQL, PL/SQL, forme si rapoarte - utilizand instrumente Oracle Forms/Reports)
  • Testarea si implementarea programelor informatice specifice, asigurarea suportului necesar ulterior implementarii

Va multumim pentru timpul acordat! Va informam ca toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date CREDIT EUROPE BANK pentru oportunitati viitoare.

Aplica online