Casier - Bucuresti

Tip contract: perioada nedeterminata; Locatie: Bucuresti Nivel cariera: entry level;

Cerinţe

  • Experienţă similară în domeniul bancar;
  • Experienţă în realizarea tranzacţiilor în lei şi valută;
  • Bune cunoştinţe de limba engleză;
  • Cunoştinţe operare PC;
  • Minim studii medii (avantaj studii superioare);
Responsabilitati:
  • Efectueaza operaţiunile cu numerar ROL/FX si inregistreaza corect în sistemul informatic a tuturor operaţiunilor executate, conform cu Normele emise de Departamentul IT;
  • Verifica, semneaza şi ştampileaza documentele prezentate de client sau eliberate acestuia, conform reglementărilor legale în vigoare şi a Normelor Interne ale Băncii;
  • Număra, verifica, sorteaza şi împacheteaza numerarul primit sau predat, conform reglementărilor legale în vigoare şi a normelor Interne ale Băncii.
Va multumim pentru timpul acordat! Va informam ca toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date CREDIT EUROPE BANK pentru oportunitati viitoare.
Aplica online