Agenti vanzari directe - Iasi

Tip contract: perioada nedeterminata; Locatie: Iasi Nivel cariera: Entry level;

Cerinte:

  • Experienta in domeniu - minim 1 an;
  • Studii superioare finalizate (sau in curs);
  • Cunoştinte de PC şi Microsoft Office (Excel);
  • Limba Engleza- nivel mediu;
  • Abilitati de a planifica si a lucra sub presiune;
  • Capacitatea de a lucra într-o echipa, bune aptitudini de comunicare, orientare catre client.

Responsabilitati:

  • Indeplineste obiectivele de vanzari fixate de catre superiorul direct;
  • Identifica oportunitatile de pe piata in scopul atragerii de noi clienti;
  • Promoveaza produsele potentialilor clienti pe care ii identifica;
  • Participa la cresterea vanzarilor de produse si servicii prin stabilirea de intalniri si prezentari atat la sediul cat si in afara acestuia;
  • Intretine permanent contactul cu clientii actuali pentru a le prezenta oferta actualizata de produse si a le comunica modificarile aparute.

Va multumim pentru timpul acordat! Va informam ca toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date CREDIT EUROPE BANK pentru oportunitati viitoare.

Aplica online