Actualizează-ți datele personale 100% online, simplu și în siguranță, fără niciun drum la bancă. Durează aproximativ 10 minute! Ai nevoie doar de: carte de identitate valabilă, telefon mobil sau orice alt dispozitiv (tableta, laptop sau desktop) cu cameră foto și acces la Internet și o adresă de email valabilă. Actualizarea datelor personale este un proces legal obligatoriu, iar neglijarea lui poate duce la restricționarea accesului la produsele și serviciile bancare pe care le deții la Credit Europe Bank.

Specialist Warning Letters

Informații despre locul de muncă

Tip contract
Perioadă nedeterminată
Nivel carieră
Entry level

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare;
  • Cunostinte despre produsele si piata bancara;
  • Cunostinte legislatie bancara privind activitatea de creditare;
  • Experienta in banking constituie un avantaj;
  • Cunostinte engleza la un nivel mediu;
  • Cunostinte MS Office - Excel (nivel mediu-avansat).

Descrierea jobului

  • Analizeaza conturile eligibile pentru intocmirea si transmiterea scrisorilor in cadrul procesului de urmarire a creditelor restante;
  • Genereaza scrisorile de colectare pentru clientii restanti, conform procedurii interne de lucru;
  • Verifica in sistem corectitudinea informatiilor variabile care se incarca pe scrisorile de colectare;
  • Asigura procesarea electronica precum si analiza motivelor de retur pentru instiintarile de colectare transmise clientilor restantieri;
  • Realizeaza rapoarte ad-hoc / periodice conform solicitarilor superiorilor ierarhici.

Oferim:

  • Posibilitati reale de training şi evolutie profesionala
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Abonament medical la o clinica privata, la alegere
  • Abonament Bookster
  • Zile de concediu suplimentare în functie de vechimea în munca şi în organizatie

Vreau să lucrez la Credit Europe Bank